Rubik Grafik ve Baskı Hizmetleri

Hakkımızda

15 yılı aşkın bir süre Duran Ofset (Duran Doğan) baskı öncesi ekibi olarak hizmet veren branşlarında uzman ekibimiz; sektördeki eksiklikleri görüp müşterilerimize daha iyi hizmeti verebilmek için 2005 yılında Rubik Grafik çatısı altında toplanmıştır. Özellikle karton ambalaj ve karton stand konularında uzmanlaşmış Rubik Grafik ailesi, baskı öncesi sürecinde yaşanan sıkıntıları ve eksiklikleri minimuma indirip müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeyi hedeflemiştir.
Rubik Grafik müşteri portföyü kendi alanlarının lideri konumunda olan firmalardır. Ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve güvenilir isimleri Rubik Grafik’i tercih etmektedirler, bunun en önemli sebebi ise müşterilerine ve çalışanlarına karşı her zaman güvenilir bir kuruluş olmayı  temel ilke olarak benimsemesidir.

 

Neler Yapıyoruz?

Tasarım Grubu (Kreatif)

Kreatif ekibini oluşturan tasarım grubu, logo tasarımından reklam kampanyalarına kadar olan geniş bir alanda hizmet vermektedir. "Kreatif Brief"i dikkat çekici bir reklam fikrine dönüştürür ve bu fikrin uygulamalarını tasarlar. Rekabet ortamı ve marka değerlerini anlar ve ihtiyaca yönelik çözüm üretir. Tecrübemiz ve iş konusunda prensip edindiğimiz disiplinli ve düzenli çalışmalarımızlabir kuruluşun ihtiyaç duyabileceği tüm görsel malzemeleri tasarlayıp uygulamaktadır.

Baskı Hizmetleri, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Rubik Grafik anlaşmalı kuruluşları ve deneyimli kadrosu ile her türlü ambalaj tasarım, katalog, broşür, kitap, dergi, afiş, bilboard, poşet, etiket vb. ofset ve dijital baskıda üretilebilen her türlü baskılı işlerde süreci baştan sona kadar takip ederek ürünlerinizin size sorunsuz ulaşmasını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz

Tecrübemiz ve iş konusunda prensip edindiğimiz disiplinli ve düzenli çalışmalarımızla oldukça geniş bir rekabet alanında iletişim sorunlarını çözüyoruz. Rubik Grafik’in yaratıcı ekibini oluşturan tasarım grubu, logo tasarımından reklam kampanyalarına kadar olan süreçte bir kuruluşun ihtiyaç duyabileceği tüm görsel malzemeleri tasarlar ve uygular.


BROŞÜR TASARIM

LOGO TASARIM

REKLAM / İLAN TASARIM

AMBALAJ TASARIMLARI

OUTDOOR TASARIM

STAND TASARIMLARI

 

Gallery

ilan_6-6.jpg
Delta_Cakma_Civisi_ilan-04.jpg
Sch-image-Dsg-Brush-SERDAL.jpg
Fascini_Creatables_ilan_LOW.jpg
OPET_CIFTCI_7.jpg
Syoss_Indoor copy.jpg
Gliss_Indoor copy.jpg
DD_Indoor-2 copy.jpg
Vibrant_Indoor copy.jpg
YORUKOGLU_OK.jpg
GT1649-MAXX-300-MASA-FUAR-STAND-02.jpg
stand yorukoglu-1.jpg
SDR_Shipper_3D.jpg
 

Djital Baskı Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler 

Dijital baskıda üretilebilen her türlü baskılı işlerde süreci baştan sona kadar takip ederek ürünlerinizin size sorunsuz ulaşmasını sağlamaktadır.

Ink Jet Printer
 

Adres

Mahmutbey Mahallesi Taşocağı yolu cad. Ağaoğlu My Office 212 Kat:12 Ofis:194, 34218 Bağcılar/İstanbul, Turkey

(0212) 482 16 66

Ayrıntılarınız başarıyla gönderildi!

Printing Machine